تبلیغات
مجله خبری و تفریحی مهاجر - مطالب مهر 1392
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
مجله خبری و تفریحی مهاجر
ثبت شده در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایران
باشگاه خبرنگاران : هر ایرادی که مبتنی بر دلایلی غیر موجه باشد آن را ایراد بنی اسرائیلی می گویند: اصولا ایراد بنی اسرائیلی احتیاج به دلیل و مدرک ندارد زیرا اصل بر ایراد است - خواه مستند و خواه غیر مستند - برای ایراد گیرنده فرقی نمی کند.

ایراد بنی اسرائیلی به اصطلاح دیگر همان بهانه گیری و بهانه جویی است، النهایه گاهی از حدود متعارف تجاوز کرده و به صورت توقع نابجا در می آید.بنی اسرائیل همان پسران یعقوب وپیروان فعلی دین یهود هستند که پیغمبر آنها حضرت موسی و کتاب آسمانیشان تورات است. بنی اسرائیل اجداد کلیمیان امروزی و نخستین ملت موحد دنیا هستند که از دو هزار سال قبل از میلاد مسیح در سرزمین فلسطین سکونت داشته به چوپانی وگله چرانی مشغول بوده اند.

بنی اسرائیل به چند قبیله قسمت می شدند و هر قبیله رئیسی داشت که او را شیخ یا پدر می گفتند. از معروفترین شیوخ آنها حضرت ابراهیم بود که پدر تمام اقوام عبرانی محسوب می شود. بنی اسرائیل در زمان یعقوب به مصر مهاجرت کردند و بعد از مدتی به راهنمایی حضرت موسی به شبه جزیره سینا عازم شدند. چهل سال میان راه سر گردان بودند، موسی در گذشت و یوشع آنها را به کنعان رسانید.

بعد از فوت سلیمان ( 974 ق.م.) دو سلطنت تشکیل دادند یکی دولت اسراییلی و دیگری دولت یهود . دولت اسراییلی را سارگن پادشاه آسور و دولت یهود را بخت النصر یا نبوکدنزر پادشاه کلده منقرض کرد و عده کثیری از آنها را به اسارت برد که بعد از هفتاد سال کورش کبیر شهر زیبای بالا را فتح کرد همه را به فلسطین عودت داد . باری پس از آنکه حضرت موسی به پیغمبری مبعوث گردید و آنها را به قبول دین و آئین جدید دعوت کرد ، اقوام بنی اسرائیل به عناوین مختلفه موسی را مورد سخریه و تخطئه قرار می دادند و هر روز به شکلی از او معجزه و کرامت می خواستند .

حضرت موسی هم هر آنچه مطالبه می کردند به قدرت خداوندی انجام می داد ولی هنوز مدت کوتاهی از اجابت مسئول آنها نمی گذشت که مجددا ایراد دیگری بر دین جدید وارد می کرند و معجزه دیگری از او می خواستند . قوم بنی اسراییل سالهای متمادی در اطاعت و انقیاد فرعون مصر بودند و از طرف عمال فرعون همه گونه عذاب و شکنجه و قتل و غارت و ظلم و بیدادگری نسبت به آنها می شد. حضرت موسی با شکافتن شط نیل آنها را از قهر و سخط آل فرعون نجات بخشید.

ولی این قوم ایرادگیر بهانه جو به محض اینکه از آن مهلکه بیرون جستند مجددا در مقام انکار و تکذیب بر آمدند و گفتند" ای موسی، ما به تو ایمان نمی آوریم مگر آنکه قدرت خداوندی را در این بیابان سوزان و بی آب و علف به شکل و صورت دیگری بر ما نشان دهی." پس فرمان الهی بر ابر نازل شد که بر آن قوم سایبانی کند: و تمام مدتی را که در آن بیابان به سر می بردند برای آنها غذای مأکولی از من و سلوی فرستاد.پس از چندی از موسی آب خواستند .

حضرت موسی عصای خود را به فرمان الهی به سنگـــــی زد و از آن دوازده چشمه خارج شد که اقوام و قبایل دوازده گانه بنی اسرائیل از آن نوشیدند و سیراب شدند.آنچه گفته شد شمه ای از ایرادات عجیب وغریب قوم بنی اسرائیل بر حقیقت و حقانیت حضرت موسی کلیم الله بود که گمان می کنم برای روشن شدن ریشه تاریخی ضرب المثل ایراد بنی اسراییلی کفایت نماید.مجله مهر: ژست‌های یک خواننده آمریکایی در مسجدی در ابوظبی باعث انتقادهای گسترده شده و کاربران او را متهم به بی‌احترامی به مقدسات مسلمانان کرده‌اند.  مقام‌های مسجد شیخ زاید به دنبال این ماجرا مجبور به اخراج این خواننده از محوطه مسجد شدند اما او عکس‌هایش را در اینترنت منتشر کرده است.

رابین ریانا فنتی که به نام ریحانا یا ریانا شناخته می‌شود همیشه در دنیای موسیقی آمریکا کارهایش جنجالی بوده است اما حالا انتشار عکس‌هایش در محوطه مسجدی در امارات باعث انتقادهای جدی از او شده است. او که به امارات سفر کرده بود در مسجد شیخ زاید شروع به عکاسی با ژست‌های عجیب و غریب می‌کند که مقام‌های مسجد با اعتراض‌های به وجود آمده او را از مسجد بیرون می‌کنند. مقام‌های این مسجد با صدور بیانیه‌ای ضمن تأکید بر بی‌احترامی این خواننده آمریکایی به حرمت مسجد به عنوان مکان مقدس مسلمانان اعلام کرده‌اند که ریحانا و گروه همراهش حتی مجوز عکاس در این مسجد را نداشته‌اند.

در این بیانیه با اشاره به این مسئله آمده است: در مواردی مانند این مسئله که افرادی با رفتار خود مانند گرفتن عکس‌ها نامناسب از حدود فضای معنوی مسجد تجاوز می‌کنند و ژست‌هایی می‌گیرند که در تضاد با حرمت یک مکان مقدس است فرد خاطی به صورت مودبانه باید از مسجد به بیرون رانده شود.
 


با انتشار تصاویر این خواننده حتی بسیاری از طرفداران او هم از این عکس‌های نامناسب انتقاد کردند. در فضای مجازی کاربران این اقدام را توهین به مقدسات مسلمانان دانسته و خواستار عذرخواهی این خواننده شده‌اند.

یکی از کاربران در کامنتی زیر این عکس‌ها نوشته است: این نوع عکس‌ گرفتن حتی با لباس پوشیده در مسجد مسلمانان زشت و یک اقدام توهین‌آمیز است. من فکر نکنم مسیحی‌‌ها هم حاضر باشند کسی عریان در کلیسا عکس بگیرد!

کاربری دیگر نوشته است: به نظر ریحانا مسجد را با سالن مد اشتباه گرفته است. چرا به او اجازه وارد شدن به مسجد را داده‌اند ؟ هنوز این خواننده آمریکایی به انتقادهایی که در فضای مجازی در حال گسترش است پاسخ نداده است.روزنامه قانون: گروگانگیر سه میلیاردی که دختر دانشجو را با سم سیانور به قتل رسانده بود، در جلسه دادگاه مدعی شد قصد خودکشی داشته اما دختر جوان به اشتباه آبمیوه مسموم را خورده بود.

 ساعت ۲۳ روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه سال گذشته زنی با مراجعه به پلیس آگاهی اعلام کرد: فرد یا افراد نا‌شناسی از طریق ارسال پیامک مدعی ربودن دخترم شده و در ازای آزادی وی درخواست مبلغ ۳ میلیارد تومان پول کرده‌اند. با آغاز تحقیقات از مادر یاسمن ۲۲ ساله، وی در ادامه اظهارات خود به کارآگاهان گفت: دخترم حدود ساعت ۱۳ روز چهارشنبه با خودرو شخصی خود و به قصد رفتن به کافی نت از خانه خارج شد و تا ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از وی بی‌اطلاع بودم تا اینکه از طریق تلفن همراه وی پیامکی برای من مبنی بر ربوده شدن دخترم ارسال شد که در آن آدم ربایان در ازای آزادی یاسمن درخواست مبلغ ۳ میلیارد تومان وجه نقد در قالب ۳۰۰ بسته تراول پنجاه هزار تومانی کرده و تهدید کردند که در صورت اطلاع موضوع به پلیس دیگر دخترتان را نمی‌بینید.

همزمان با ارائه آموزش‌های لازم به مادر فقدانی، بلافاصله مشخصات خودرو شخصی فقدانی - یک دستگاه خودرو تویوتا کرولا - به همراه دستگیری سرنشینان آن در سیستم سراسری پلیس ثبت و دیگر اقدامات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه آدم ربایان آغاز شد. در ادامه تحقیقات پلیسی و در ردیابی‌های تیم‌های ویژه آگاهی، در کمتر از ۲۴ ساعت مخفیگاه فرد درخواست کننده پول به نام«حمیدرضا. گ» ۲۵ ساله در منطقه کامرانیه جنوبی شناسایی شد اما با توجه به احتمال هرگونه اقدام برای تهدید جان دختر ربوده شده، کارآگاهان این شخص را تحت مراقبت‌های نامحسوس پلیسی قرار دادند تا با شناسایی دیگر همدستان احتمالی، در یک عملیات غافلگیرانه اقدام به دستگیری ربایندگان و آزادی گروگان کنند.

ادامه تحقیقات پلیسی نشان داد که «حمیدرضا» از هم دانشگاهی‌های یاسمن است که از حدود یک سال پیش با وی در یک دانشگاه تحصیل کرده و به همین علت، گروگان را به خوبی می‌شناسد. با جمع بندی اطلاعات به دست آمده در خصوص هویت حمیدرضا‌، کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که وی در هر شکل ممکن و به تصور خود با هدف شناسایی نشدن از سوی پلیس، اقدام به کشتن یاسمن خواهد کرد که با انجام هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی، حمیدرضا شامگاه ۲۲ دی ماه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی تعدادی از مدارک شخصی متعلق به یاسمن کشف شد.

با دستگیری متهم، بلافاصله تحقیقات از وی آغاز شد و در حالی‌که ابتدا منکر هرگونه اطلاع از سرنوشت فقدانی بود اما با توجه به دلایل و مدارک غیر قابل انکار، سرانجام لب به اعتراف گشود و عنوان داشت که پیش از ارسال پیامک برای مادر یاسمن، جسد وی را به سوهانک انتقال داده و در آنجا دفن کرده است.

با تکمیل تحقیقات پرونده برای محاکمه به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد که صبح روز‌گذشته جلسه محاکمه به ریاست قاضی اصغرزاده برگزار شد. در این جلسه اولیای‌دم مقتول برای قاتل دخترشان تقاضای قصاص کردند.

سپس حمیدرضا در جایگاه قرار گرفت و گفت: ۲۰ دی ماه، به بهانه انجام پروژه تحقیقاتی با یاسمن در فرمانیه ملاقات کرده تا به کافی‌نت برویم. با توجه به اینکه از قبل تصمیم به خودکشی داشتم، به اتفاق یاسمن و به بهانه خوردن آبمیوه در مقابل یک آبمیوه فروشی در خیابان اندرزگو توقف کرده و پس از خرید دو لیوان آب پرتقال در یکی از لیوان‌ها سم سیانور ریختم تا خودکشی کنم. می‌خواستم در حضور یاسمن خودکشی کنم زیرا او از مشکلاتم خبر داشت. اما اشتبا‌ها آبمیوه حاوی سم را به یاسمن دادم. بعد از مرگ یاسمن با خودروی او جسد را به سوهانک برده و در آنجا دفن کردم. من قصد کشتن او را نداشتم و فقط می‌خواستم خودکشی کنم.

متهم در خصوص انگیزه خود در خصوص ارسال پیامک و درخواست مبلغ ۳ میلیارد تومان نیز مدعی شد: پس از دفن کردن جسد یاسمن، با توجه به اطلاعاتی که از وضعیت مالی خانواده یاسمن داشتم تصمیم به این کار گرفتم.

پس از آخرین دفاعیات متهم قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.روزنامه شرق: مردی که به‌دنبال سوء‌ظن ماموران پلیس شهرری دستگیر شد در همان بازجویی‌های اولیه ادعای عجیب و هولناکی را مطرح کرد و گفت 15کودک را به قتل رسانده است.

ادعای این مرد ثابت نشده و هنوز مدرکی که گفته‌های او را تایید کند به دست نیامده ضمن اینکه این احتمال وجود دارد که وی به بیماری روانی مبتلا باشد به همین دلیل تحقیقات از متهم آغاز و متهم برای بررسی سلامت روانی به پزشکی‌قانونی نیز معرفی شده است.

 سه روز قبل وقتی ماموران پلیس شهرری در حال گشت‌زنی بودند به مردی که کودکی را بغل کرده ‌بود، مشکوک شدند و او را متوقف کردند. رفتاری که این مرد با کودک داشت ظن ماموران را برانگیخت و آنها مرد مظنون را به اداره آگاهی شهرری انتقال دادند. وقتی مرد جوان مورد بازجویی قرار گرفت خودش را حسین معرفی کرد و گفت اهل خوزستان است و مدت کوتاهی است که به تهران آمده و قصد داشت دخترک را به قتل برساند زیرا فکر می‌کرد او کارتن‌خواب است و خانواده‌ای ندارد.

وقتی پلیس هویت دختر را بررسی کرد معلوم شد گم‌شدن او ساعاتی قبل توسط خانواده‌اش به پلیس اعلام شده بود. متهم در ادامه بازجویی‌ها اعتراف عجیبی کرد. او گفت: من حدود 15کودک را به قتل رسانده و گوشت آنها را خورده‌ام.  او جزییاتی را هم برای ماموران توضیح داد و گفت سال‌هاست به این کار مشغول است اما از آنجایی که بچه‌های خیابانی و بی‌سرپرست را به قتل می‌رساند، کسی دنبال او نبود.

متهم در ادامه ادعاهای عجیبش گفت: من خودم آدم فقیری بودم و برای اینکه بچه‌های فقیر بدبختی نکشند آنها را به قتل می‌رساندم. اعترافات این مرد به قدری شوک‌آور بود که بلافاصله تحقیقات آغاز و حسین به دستور بازپرس کشیک برای انجام معاینات روانی به پزشکی قانونی معرفی ‌شد. این مرد روز گذشته برای انجام معاینات به پزشکی قانونی منتقل شد. او که سلامت روانی‌اش هنوز تایید نشده است به سوالات خبرنگار ما پاسخ ‌داد.

خودت را معرفی کن؟


من حسین هستم و 37 سال دارم.
 
اعترافی که درباره قتل بچه‌ها داشتی درست است؟

بله من آنها را می‌کشتم و بعد هم گوشت‌شان را می‌خوردم البته نه همه قسمت‌های بدنشان را.
 
مگر می‌شود این تعداد بچه‌ کشته شوند و پلیس تو را دستگیر نکند؟

من سال‌ها بود که این کار را می‌کردم چون بچه‌ها بی‌سرپرست و همه خیابانی بودند به همین دلیل هم کسی شک نمی‌کرد.
 
چرا آنها را می‌کشتی؟


چون فقیر و بدبخت بودند.
 
اینکه دلیلی برای قتل نیست.

من می‌دانم فقر چقدر آدم را اذیت می‌کند. من سال‌هاست که فقیرم و خیلی بدبختی می‌کشم. بچه‌های فقیر فاسد می‌شدند. مواد مصرف می‌کردند و بدبخت می‌شدند من هم آنها را می‌کشتم تا بدبختی نکشند.
 
اولین قتلی که انجام دادی یادت هست؟

دختری را کشتم که فکر می‌کنم 13 یا 14ساله ‌بود تن‌فروشی می‌کرد خیابان‌خواب بود من هم در فرصت مناسب او را کشتم و بعد هم قسمتی از بدنش را خوردم.
 
قتل‌ها را چه‌طور انجام می‌دادی؟

همه این بچه‌ها را به محل خلوتی می‌بردم و خفه می‌کردم.
 
قربانیان دختر بودند یا پسر؟

هم دختر بودند هم پسر یادم نمی‌آید چند نفرشان دختر و چند نفرشان پسر بودند. چون آدم‌های فاسدی بودند آنها را می‌کشتم.
 
از کجا تشخیص می‌دادی که این بچه‌ها فاسد هستند؟

آنها بچه‌هایی بودند که کسی را نداشتند. سیگار یا مواد می‌کشیدند یا تن‌فروشی می‌کردند از فقر این کار را می‌کردند من هم می‌کشتمشان تا دیگر بدبختی نکشند خودم بدبختی کشیده ‌بودم و همه دردهایش را حس می‌کردم.
 
همه قربانیانت در خوزستان بودند؟

بله همگی در آبادان بودند تازه آمده ‌بودم تهران و می‌خواستم این کار را انجام بدهم که در اولین‌ مورد بازداشت شدم.
 
چرا به تهران آمدی؟

برای اینکه کار پیدا کنم. در آبادان که کاری پیدا نکردم.
 
پس هزینه‌ زندگی‌ات را چطور تامین می‌کردی؟

پولی نداشتم گرسنه که می‌شدم گوشت بچه‌ها را می‌خوردم اینطوری خودم را سیر می‌کردم.
 
چه شد که تصمیم گرفتی برای کار به تهران بیایی؟

دیگر خسته‌ شده ‌بودم می‌خواستم کار کنم.
 
خودت خانواده‌ داری؟

بله دو بچه‌ دارم زن هم دارم اما با آنها زندگی نمی‌کردم سال‌ها بود که از هم جدا زندگی می‌کردیم.
 
به آنها خبر داده‌ای بازداشت شده‌ای؟


نه برایشان مهم نیست. اصلا چرا باید به آنها خبر بدهم آنها از من خوششان نمی‌آید.
 
پس چرا ازدواج کردی؟


خانواده‌ام گفتند دیگر باید ازدواج کنی مجردی بس است آنها مجبورم کردند. من خیلی فقیر بودم اصلا کار نداشتم پول هم نداشتم. خودشان برایم زن گرفتند.
 
چرا بچه‌دار شدی؟

بچه که دست خود آدم نیست وقتی زن می‌گیری بچه‌دار می‌شوی کاری نمی‌توانی بکنی. من هم بچه‌دار شدم.
 
تا کی می‌خواستی به این کارت ادامه بدهی؟

دیگر خسته ‌شده ‌بودم. بچه‌های بدبخت تمام نمی‌شدند.
 
بچه آخر را چطور کشتی؟

آخرین بچه باز هم در آبادان بود من در مناطق بدبخت‌نشین بچه می‌کشتم آنجا که بچه‌های کارتن‌خواب در خیابان زیاد هستند. پسر بود جلو آمد و به من گفت سیگار داری؟ گفتم برای چه می‌خواهی؟ گفت اگر‌ داری بده. پرسیدم معتادی؟ گفت آره معتادم. حالم هم اصلا خوب نبود. فکر کنم 11 یا 12ساله ‌بود. من هم به بهانه اینکه سیگار را جایی قایم کرده‌ام گفتم بیا برویم سیگار می‌دهم بعد او را به جای خلوتی بردم و کشتمش.
 
جسدها را در یک محل رها می‌کردی؟

نه. هرکدام را به گوشه‌ای می‌بردم. پدر و مادر نداشتند من هم می‌دانستم کسی پیگیر نیست شاید اصلا جسدشان هم پیدا نمی‌شد همینطوری می‌کشتم.
 
این گوشت‌ها که می‌خوردی چه مزه‌ای داشت؟

مزه فلفل داشت دهانم می‌سوخت وقتی آن را می‌خوردم.

ادعاهای این مرد به هیچ‌وجه مورد تایید قرار نگرفته است. پیش از این نیز چندبار متهمانی به قتل‌های زنجیره‌ای اعتراف کرده اما بعدها معلوم شده بود اقرارهایشان مطابق با واقعیت نیست با وجود این تحقیقات از این مرد تا روشن‌شدن ماجرا ادامه خواهد یافت.خبرگزاری مهر: یک آسیب شناس اجتماعی با اشاره به درخواست عفو برای مرد اعدامی زنده شده، گفت: رسانه های غربی هجمه زیادی را علیه قوه قضائیه آغاز کرده اند.

مجید ابهری اظهار داشت: بعد از زنده شدن یک مرد اعدامی به نام علیرضا در زندان بجنورد شبکه های ماهواره ای در یک حرکت همسو بدون توجه به این نکته که این شخص یک قاچاقچی سابقه دار بوده و در آخرین پرونده اش به جرم حمل یک کیلوگرم شیشه دستگیر شده است، نظام قضائی جمهوری اسلامی ایران را مورد حمله قرار دادند.

وی ادامه داد: این در حالی است که بیش از 341 ایرانی در زندانهای مالزی برای مقادیر بسیار کمتر از این میزان مواد مخدر حبس هستند و 64 نفر از جمله 4 زن در نوبت اعدام قرار دارند.

به گفته این آسیب شناس اجتماعی، جای تاسف و تعجب است که عفو بین الملل حقوق بشر برای سرنوشت این تعداد ایرانی نگران نیستند. این در حالی است که مسئولان قضائی استان پس از مطلع شدن از این موضوع اقدامات لازم را برای عفو این فرد انجام داده اند. رئیس دستگاه قضا نیز ا زهمان روز اول پیگیر و ناظر این موضوع بوده است.

وی افزود: شبکه های ماهواره ای و مراکز رسانه ای غرب می خواهند صحنه را به گونه ای آماده کنند که اگر این فرد مورد عفو واقع شد آن را به حساب تلاشهای خودشان گذارند در حالی که اینگونه نیست و رسانه های ایرانی نیز باید به این نکته توجه داشته باشند و اجازه ندهند شانتاژ رسانه ای فضای کشور را فرا بگیرد.به گزارش روابط عمومی فرمانداری رودان ، درپی تجمع و اعتراض برخی از افراد سودجو و فرصت طلب در شامگاه روز گذشته در مقابل فرمانداری ، مهندس نظرنژاد فرماندار و مقام عالی دولت در رودان صبح امروز ضمن غیر قانونی تلقی نمودن این تجمع ، گفت : مردم به شایعات دامن نزنند و خود را گرفتار توطئه برخی از افراد سودجو نسازند.

فرماندار رودان با تاكید براینكه نه در گذشته و نه در حال حاضر ، هئیت دولت برای انتزاع و جداسازی شعاع سرزمینی شهرستان رودان به هیچ استانی ، مصوبه ای را مطرح نكرده  و بروز و ظهور این شایعات دست پخت یك عده افراد سودجو و فرصت طلبی است كه راه رسیدن به اهداف و مقاصد خود را دنبال می كنند.

مهندس نظر نژاد در ادامه افزود : مجموعه سیاسی و فرمانداری شهرستان رودان به مردم این اظمینان را می دهد كه همان طور كه تا كنون  از شعاع سرزینی شهرستان با تما م توان دفاع نموده در آینده نیز این اقدامات انجام و تداوم داشته باشد.

مقام عالی دولت در رودان در مورد الحاق شركت معادن فاریاب به استان هرمزگان هم اظهار داشت : این موضوع در سه الی چهار مرحله توسط مردم شهرستان مطرح و در سفر ریالست جمهوری (دكتر احمدی نژاد) به شهرستان رودان مورد تصویب هیئت دولت قرارگرفت كه در آینده پس از زمینه سازی شرایط ، برای تحقق آن اقدام خواهد شد.

فرماندار رودان موضوع انتزاع بخشی از شهرستان پارسیان به استان فارس را یك موضوع ملی و استانی دانست و اضافه كرد : نمایندگان مجلس و مسئولین استانی در این رابطه پیگیری هایی را به انجام رسانده و پیام های مردمی در این رابطه  به مسئولین نظام نیز منتقل شده است .

فرماندار رودان در پایان به مخلان نظم عمومی و ایجاد كنندگان نا امنی در شهرستان هم هشدار داد و تصریح كرد : هرگونه تجمع در شهرستان در این رابطه ممنوع و از مردم خواسته شده به شایعات دامن نزنند و خود را گرفتار توطئه برخی از افراد سود جو و فرصت طلب نسازند و در نظم ، آرامش ، آسایش و امنیت مردم اخلالی بوجود نیاورند.
برترین ها: دانلود کنید و بشنوید آهنگ جدید و زیبای خواننده خوش صدا، شهرام شکوهی را با نام "فریب" که امیدواریم از آن لذت ببرید.

ترانه: پریا سوفی پور و شهرام شکوهی
میکس و مسترینگ: گرشا رضایی
تنظیم: امیر حسین کاشانیان

دانلود آهنگ جدید «شهرام شکوهی»

*******
این حق من نبود یادت بره منو

یادت بره همه روزای روشنو

یادت بره نگام دلواپس تو بود

دستای بی کسم تنها کس تو بود

این حق من نبود تو بی خبر بری

من ساده باشم و تو ساده تر بری

من که رو حرف تو حرفی نمیزنم

من بعد رفتنت با دلخوشی بدم

من مبتلا به تو تو در فکر فریب این حق من نبود

میترسم از فریب در سایه غریب این حق من نبود

این حق من نبود شکستی عهدتو

گفتی نمیبری کجا بردی دلو کجا بردی دلو

ساکت شدم ولی رضایتی نبود

درد و غمم زیاد شکایتی نبود

من مبتلا به تو تو در فکر فریب این حق من نبود

میترسم از فریب در سایه غریب این حق من نبود

تگ دوم آهنگ جدید شهرام شکوهی به نام فریب

من که به پای تو نشسته ام ولی

شکستی قلبم و گفتی مسافری

این حق من نبود تو این شهر غریب

اسیر تو بشم با نیرنگ و فریب

من مبتلا به تو تو در فکر فریب این حق من نبود

میترسم از فریب در سایه غریب این حق من نبود

*******
(تعداد کل صفحات:12)      [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ ... ]  
درباره وبلاگ
جدیدترین اخبار,دانلود نرم افزار و بازی کامپیوتر و موبایل,عکسهای زیبا وجذاب,ترفند,شعر,اس ام اس ,و مطالب جالب

از اینکه خودم هستم خوشحالم ، شاید کامل نباشم اما صادق ،
دوست داشتنی و خوشبختم . سعی نمیکنم کسی باشم که نیستم و تلاش نمیکنم که همه را تحت تاثیر قرار دهم .
من خودم هستم .
موضوعات
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
تعداد بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
free counters
- - فروش انواع نوت بوک و قطعات رایانه ---
فال امروز

..
استخاره آنلاین با قرآن کریمبرای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب


بازی آنلاین


شارژ ایرانسل

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی